sapņu tulks atturība

A

A

Ja sapnī redzat burtu “A”, tas nozīmē jauna posma sākumu. Jūs virzāties uz kaut ko jaunu un grandiozu. Alternatīvi, burts “A” izraisa pārākuma un varenības sajūtu. Tas var norādīt personas vārdu vai iniciāļus.   

Abaks

Ja sapnī redzat vai lietojat abaku, tas attiecas uz jūsu novecojušiem uzskatiem. Jums ir vecmodīga perspektīva noteiktos jautājumos.

Abatija

Ja sapnī redzat abatiju, tas nozīmē garīgumu, sirdsmieru un brīvību no satraukuma. Jūs esat apmierinātības un gandarījuma stāvoklī. Palīdzība jums vienmēr ir ap stūri. 

Redzēt abatiju drupās liecina par bezcerības sajūtu. Jums ir tendence nepabeigt iesākto.

Abats

Ja sapnī redzat abatu, tas nozīmē, ka kādam ir vara pār jums un tas liek jums darīt lietas, kuras jūs ne vienmēr vēlaties darīt. Jūs jūtaties ierobežots vai ierobežots. Sapnis norāda, ka jūs piedzīvosit daudzus šķēršļus un neveiksmes, pirms sasniegsit panākumus un prestižu. 

Aborts

Ja sapnī redzat abortu, tas liecina, ka jūs traucējat un bloķējat savu izaugsmi. Iespējams, baiļu, spiediena, personiska konflikta vai morāla pienākuma dēļ jūs vilcināties meklēt jaunu virzienu savā dzīvē. Sapnis var būt arī jūsu reālās dzīves aborta atspoguļojums, un tādējādi tas kalpo kā veids, kā izārstēt traumu un strādāt pie sevis pieņemšanas. Alternatīvi, šis sapnis var būt arī vēstījums jums rūpēties un rūpēties par savu veselību.

Ja sapnī redzat, ka kādam ir aborts, tas nozīmē, ka jūsu attiecības ar šo personu neaug vai nenobriest. Ja jūs nepazīstat šo personu, tad sapnis var būt saistīts ar jūsu personīgajiem uzskatiem par abortu.

Ja sapnī redzat, ka jums vai kādam ir veikts nelegāls vai nedrošs aborts, tas norāda, ka jūs izmisīgi vēlaties visu saglabāt tādā pašā veidā. Tu ienīsti pārmaiņas. Ja aborts izraisa nāvi, tas nozīmē, ka jūsu pieeja problēmai ir nepareiza

Absorbēt

Iesūkties tajā, ko darāt, var domāt, ka esat pārāk koncentrējies uz savu lietu un riskējat atsvešināt citus apkārtējos. Sapnis var būt arī metafora, kas jums jāintegrē un jāpielāgo jūsu dažādajai videi.

Atturība

Ja sapnī redzat, ka atturaties no dzeršanas, seksa vai jebkāda cita veida jutekliskā kārdinājuma, tas ir brīdinājums par pārlieku uzticību. Jums lietas jārisina lēnāk.

Augša jeb augšpuse

Ja sapnī redzat kaut ko virs sevis, tas nozīmē, ka jums ir jāizvirza augstāki mērķi. Augstu mērķēt! Alternatīvi, sapnis norāda, ka jūtaties nepilnvērtīgs vai nepietiekams.  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.