sapņu tulks balerīna

B

Balets

Sapņot, ka skatāties baletu, simbolizē līdzsvaru, sadarbību un harmoniju.

Ja sapnī redzat vai valkājat baleta čības, tas nozīmē jūsu izpratni par līdzsvara un grācijas principiem. Tu esi ļoti nosvērts un labi saproties ar citiem.   

Baleta kurpes

Sapnī redzēt vai valkāt baleta kurpes nozīmē, ka jums ir jāpieiet noteiktai problēmai vai situācijai ar uzmanību, rūpību un izlēmību. Baleta apavu valkāšana var arī norādīt, ka esat līdzsvarots un nosvērts. 


Balerīna

Ja sapnī redzat, ka esat balerīna, tas liek domāt, ka jūs bez piepūles virzāties cauri dzīves šķēršļiem. Jūs jūtaties neierobežota. Tas ir arī nevainības, trausluma un neaizsargātības simbols. Alternatīvi, jūs varat justies nespējīga sasniegt un sasniegt sabiedrības skaistuma ideālus.   

Balkons

Ja redzat vai sapņojat, ka atrodaties uz balkona, tas norāda uz jūsu vēlmi būt redzamam un pamanītam. Jūs meklējat prestižu un augstāku statusu. Tas var arī nozīmēt, ka esat ceļā pa sociālajām kāpnēm. Ja balkons ir tīrs, tad tas liecina, ka uz tevi skatās citi. Ja balkons ir vecs, tas liek domāt, ka jūsu publiskajam tēlam ir nepieciešams remonts. Alternatīvi, balkons var liecināt par jūsu ambivalenci attiecībā uz situāciju. Jūs jūtaties saplēsts vai neizlēmīgs.   

Bumba

Ja sapnī redzat bumbu vai spēlējat to, tas simbolizē pilnīgumu un veselumu. Tas var arī norādīt, ka jums ir vairāk jāsaskaņojas ar iekšējo bērnu. 

Ja sapņojat ripināt bumbu vai redzat, ka bumba ripo, tad sapnis var būt metafora, ka jums ir jāīsteno savs plāns. Ir pienācis laiks pārtraukt tukšgaitu un sākt virzīties uz priekšu. 

Sapņot, ka skatāties bumbas spēli, norāda, ka jums ir jāuzņemas lielāka iniciatīva. Jūsu rīcības trūkums var izrietēt no jūsu kautrības, kas jums jāpārvar. Varbūt jūs esat pārāk apzinīgs.  

Bumbu bedre

Ja sapnī redzat bumbu bedri, tas simbolizē svētkus, prieku un jaunību, it īpaši, ja tajā spēlējas bērni. Tas ir atgādinājums būt bezrūpīgākam un spontānākam.

Ja sapņojat, ka atrodaties bumbu bedrē, tas nozīmē, ka jums ir jāpieliek visas pūles attiecību vai mērķa labā. Atdodiet visu.