sapņu tulks dejas ramajana festivāls

D

D

Ja sapnī redzat burtu “D”, tas nozīmē viduvējību. Alternatīvi, burts D norāda uz uzņēmību un prieku. Kā romiešu cipars tas varētu apzīmēt skaitli 500.

Dalailama

Ja sapnī redzat Dalailamu, tas nozīmē garīgo apgaismību. Ir kāda svarīga ziņa vai padoms, kas jums jāņem no šāda sapņa. Alternatīvi, sapnis par Dalailamu var likt jums nekoncentrēties uz materiālajām vēlmēm un ieguvumiem. Jums ir jāatbrīvojas no saviem īpašumiem.

Dalmācietis

Ja sapnī redzat dalmācieti, tas liek domāt, ka jūs ignorējat savas jūtas, lai apmierinātu citu vajadzības. Jūs esat cilvēku prieks.

Dambis

Ja sapnī redzat dambi, tas nozīmē apspiestas emocijas vai jūtas, kas jāatbrīvo. Ja sapnī redzat plīstušu dambi, tas nozīmē, ka esat zaudējis kontroli pār savām dusmām un emociju pārņemts. 

Damaskas roze

Ja sapnī redzat damaskas rožu krūmu, tas nozīmē laimīgu savienību.

Sapņot, ka saņemat Damaskas rožu pušķi, tas nozīmē patiesu mīlestību.

Dālijas

Ja sapnī redzat dālijas, tas nozīmē veiksmi finanšu jautājumos. Jo īpaši, ja narcises ir kūtras, tas nozīmē zaudējumus un bēdas.

Dejot

Sapņot, ka dejojat, nozīmē brīvību no jebkādiem ierobežojumiem un robežām. Jūsu dzīve ir līdzsvarā un harmonijā. Dejošana simbolizē arī vieglprātību, laimi, graciozitāti, jutekliskumu un seksuālās vēlmes. Šīs īpašības jums ir jāiekļauj savā nomoda dzīvē.

Sapņot, ka dejojat ar partneri, nozīmē tuvību un jūsu sievišķā un vīrišķā aspekta savienību. Ja tu esi vadošais, tad tas liecina, ka tu kontrolē savu personīgo dzīvi. Tas varētu arī nozīmēt, ka esat pārāk agresīvs un pārliecinošs. Ja sapņojat, ka kāds lūdz jūs dejot, tad tas izceļ priekšstatu, ka esat sekotājs. Jūs jūtat, ka jums ir vajadzīgs kāds, lai būtu pilnīgs un harmonijā. 

Ja sapnī redzat, ka dejojat ar savu bijušo, tas nozīmē, ka jūs pilnībā pieņemat viņu par tādu cilvēku, kāds viņš vai viņa bija. Šķiršanās bija pozitīvs lēmums.

Sapņot, ka apmeklējat vai ejat uz deju, norāda uz svētkiem un jūsu mēģinājumiem sasniegt laimi. Apsveriet frāzi “dzīves deja”, kas norāda uz radīšanu, ekstāzi un iet ar to, ko dzīve jums piedāvā.

Ja sapnī redzat bērnus dejojam, tas norāda uz laimīgu mājas dzīvi.

Ja sapnī redzat rituālas dejas, tas nozīmē, ka jums ir jāsazinās ar garu.

Deju klase

Ja sapnī redzat, ka apmeklējat deju nodarbības, tas nozīmē, ka jums jāiemācās atbrīvoties. Sapnis var būt arī metafora, ka jūs mācāties soļus uz kādu jaunu projektu, jaunu procesu vai jaunu posmu savā dzīvē.

Deju grīda 

Lai sapnī redzētu deju grīdu, jums ir jābūt izteiksmīgākam. Ir pienācis laiks palaist vaļā. Ja uz deju grīdas neviena nav, tad tas nozīmē, ka tev trūkst izejas, kur sevi izpaust. Jums liekas, ka nevarat būt tas, kas patiesībā esat.

Deju koncerts

Ja redzat vai sapņojat, ka atrodaties deju koncertā, tas liecina, ka esat gatavs virzīties uz priekšu jaunā dzīves posmā.