sapņu tulks kafejnīca

K

Kabīne

Ja redzat kabīni vai, ka atrodaties kabīnē, tas nozīmē, ka esat pēdējais rindā uz kaut ko. Jūs jūtaties piekrāpts. Alternatīvi, sapnis par kabīni kalpo kā atgādinājums, ka galu galā jūs nokļūsiet tur, kur nepieciešams. Ne vienmēr ir svarīgi būt pirmajam vai finišēt pirmajam.

Kaktuss

Ja sapnī redzat kaktusu, tas liek domāt, ka jūtaties sakauts, jūsu telpa ir pārpildīta un jūs tiekat nosmacēts. Kaktusa dzēlīgās adatas simbolizē robežu, kuru jūs mēģināt noteikt starp savu personīgo un privāto dzīvi. Vai arī jūtat vajadzību kaut kādā veidā sevi aizstāvēt. Alternatīvi, sapnis nozīmē, ka esat nokļuvis sarežģītā situācijā. Varbūt jums ir jāpielāgojas esošajiem apstākļiem, nevis jācenšas tos mainīt.

Kaķis

Redzēt sapnī kaķi, var nozīmēt, ka gadīsies kāds strīds vai vilšanās.

Kafejnīca

Sapņot, ka atrodaties kafejnīcā, tas nozīmē, ka iekšienē var būt daudz problēmu, kas jūs “apēd”. Tiek parādīta jūsu sabiedriskā dzīve. Sapnis jums saka, ka ir pienācis laiks piezvanīt veciem draugiem un uzzināt, ko viņi visi dara.  

Kalendārs

Ja sapnī redzat kalendāru, tas nozīmē pagātnes notikumus un pagātnes notikumus. Sapnis var būt arī atgādinājums par īpašu notikumu, tikšanos vai svarīgu datumu jūsu nomoda dzīvē.

Kalkulators

Ja sapnī redzat kalkulatoru, tas liek domāt, ka jums ir rūpīgi jāpārdomā kāda problēma un rūpīgi jāizvērtē savas izvēles. Jums ir jāizklāsta sava veida plāns vai kontūra. Simbols var būt arī metafora kādam, kurš “rēķina”, ir viltīgs un neparedzams.

Kalmāri

Ja sapnī redzat, ka ēdat kalmārus, tas nozīmē, ka jūtaties salauzts vai pieveikts. Tomēr jūs esat skarbs. Tikai mieru!

Klaburčūska

Ja sapnī redzat klaburčūsku, tas apzīmē laika ritējumu jūsu dzīvē.

Kūka

Ja sapnī redzat kūku, tas nozīmē, ka jums jāiemācās dalīties un sadalīt savu darba slodzi, nevis mēģināt visu darīt pašam. Kūkas simbolizē arī egoismu vai sajūtu, ka nesaņem savu godīgo daļu. Pozitīvāk ir tas, ka sapnis var atspoguļot jūsu sasniegumus un panākumus. Apsveriet arī metaforu par “kūkas gabalu”, kas nozīmē vieglu darbu vai kādu situāciju, kas ir vienkārša.

Ja sapnī redzat daļēji apēstu kūku, tas nozīmē palaist garām un zaudētas iespējas.

Ja sapnī redzat, ka pērkat kūku, tas liecina, ka esat pieņēmis atlīdzību un atzinību, ko saņemat par darbu. Jūs mācāties justies ērti uzmanības centrā.