sapņu tulks tumsa

T

Telegramma

Sapņot, ka saņemat telegrammu, ir svarīgs jūsu zemapziņas ziņojums. Telegrammas saņemšana var būt netieša un nekonfrontējoša pieeja, ar kuru jūs varat labāk tikt galā ar dažiem apspiestiem jautājumiem.

Ja sapnī redzat, ka sūtāt telegrammu, tas nozīmē, ka jūs mēģināt darīt zināmu kādu no sevis aspektiem, nerunājot par to pārāk tiešā veidā.

Telekinēze

Ja sapņojat, ka esat telekinētisks, tas nozīmē augstāku apziņas un apziņas līmeni. Jūs neizmantojat visu savu potenciālu, un jums ir jāsāk izmantot savu uzkrāto enerģijas līmeni un garīgās spējas. Citiem vārdiem sakot, jums ir jāīsteno savas domas darbībā. Dažiem sapņi par telekinētiskām spējām var norādīt uz jūsu latentajām paranormālajām spējām.

Telepātija

Sapņot, ka jums ir telepātija, nozīmē personisku un ļoti garīgu vēstījumu no jūsu zemapziņas. Jūsu telepātiskās spējas liek domāt, ka jums ir jāpievērš lielāka uzmanība tam, ko cilvēki jums saka un nodod jums. Sapnis var arī norādīt, ka jums ir nepieciešams labāk sazināties ar cilvēkiem. Jūsu telepātiskie sapņi var jums palīdzēt un parādīt, kā runāt ar noteiktiem cilvēkiem; tas ir kā sava veida “mēģinājums”. 

Sapņot, ka kādam ir telepātija, tas norāda uz bailēm no saskarsmes. Jūs kaut ko glabājat sevī un nevēlaties, lai citi par to uzzina.

Tālrunis

Sapņā redzēt vai dzirdēt telefona signālu nozīmē ziņu no jūsu zemapziņas vai kāda veida telepātisku saziņu. Jums var būt spiests saskarties ar problēmām, no kurām esat izvairies. Alternatīvi, tālrunis atspoguļo jūsu saziņu un attiecības ar citiem. Ja nav numura sastādīšanas signāla vai tālrunis ir atstāts no āķa, tad sapnis norāda, ka jūs izslēdzat sevi. Jums ir grūtības izprast savas domas un jūtas. Sapņā dzirdēt numura signālu nozīmē, ka esat uzņēmīgs jaunām idejām un atvērts citu viedokļiem.

Sapņot, ka nevēlaties atbildēt uz zvanu vai atbildēt uz telefona zvanu, tas norāda uz saziņas trūkumu. Ir kāda situācija vai attiecības, kuras jūs mēģināt turēt attālumā. Sapņot, ka tālrunis nepārtraukti zvana, nozīmē, ka kāds ziņojums netiek saņemts pareizi.

Sapņot, ka jums ir telefona saruna ar kādu, kuru pazīstat, nozīmē problēmu, kas jums jārisina ar šo personu. Šī problēma var būt saistīta ar kādas sevis daļas atlaišanu. Ja jūs esat aizturēts, tad sapnis ir metafora tam, ka jūs uztverat kā pašsaprotamu vai nespējat brīvi izteikties.

Sapņot, ka izsaucat nepareizu numuru, nozīmē, ka jums ir grūtības sazināties ar citiem. Jums ir grūtības izteikties un pārdomājiet lietas.

Ja sapnī redzat, ka noklausīts jūsu telefons, tas nozīmē, ka ir jāsaskaras ar jūsu zemapziņas aspektiem. Alternatīvi, tas nozīmē, ka jums ir bailes tikt pakļautam. Jūs kaut ko slēpjat.

Telefonu grāmata

Ja sapnī redzat vai lietojat tālruņu grāmatu, tas liek domāt, ka “jums ir jāpasniedz roka un jāpieskaras kādam”. Varbūt ir kāds no jūsu pagātnes, ar kuru jums ir jāatjauno saikne. Vai arī sapnis var būt metafora, kas stāsta, ka ir kāda problēma, kas jums ir “jārisina”.

Telefona būdiņa

Ja redzat vai sapņojat, ka atrodaties telefona kabīnē, tas attiecas uz ziņojumu vai padomu, kam ir cena. Tas var arī norādīt uz jūsu saziņu vai attiecībām ar kādu personu un to, kā tas jūs kaut kādā veidā ietekmē. 

Ja jūs sapņojat, ka telefona kabīne nav kārtībā, tas nozīmē, ka jūs tiekat izslēgts. Jums ir grūtības izveidot savienojumu ar citiem vai jūs nevarat efektīvi izteikt savas domas.

Telefona lādētājs

Ja sapnī redzat vai lietojat tālruņa lādētāju, tas liecina, ka jūtaties iztukšots vai tukšs. Tādējādi sapnis var būt metafora, ka jums ir “jāuzlādē” un jāatjauno. Alternatīvi, sapnis norāda, ka esat atvienots no citiem. Varbūt jūs izolējat sevi. 

Telefona numurs

Ja sapnī redzat tālruņa numuru, tas nozīmē, ka jums ir jāsazinās ar kādu personu vai jāsazinās ar palīdzību.

Ja sapnī redzat, ka nevarat atcerēties vai atrast tālruņa numuru, tas liecina, ka jums jāsāk būt neatkarīgākam un atbildīgākam. 

Ja sapnī redzat, ka nevarat pareizi sastādīt tālruņa numuru, tas liecina, ka jums ir grūtības sazināties ar kādu nomoda dzīvē. Apsveriet, kura tālruņa numuru mēģināt sastādīt. Iespējams, viņš vai viņa neņem vērā jūsu padomu un neklausās tajā, ko jūs sakāt.

Sapņot, ka kādam iedodat savu tālruņa numuru, nozīmē, ka jums ir jāuzņemas iniciatīva un jāsazinās ar citiem. Jums ir jāsper pirmais solis.

Telefona stabs

Ja sapnī redzat telefona stabu, tas simbolizē kādu garīgu komunikāciju. Ja redzat telefona stabu rindu, tas atspoguļo jūsu savienojumus ar citiem. Varbūt ir kāds, ar kuru jums jāsazinās. 

Teleportācija

Teleportēties sapnī nozīmē jūsu vēlmes izvairīties no pašreizējās situācijas vai ātrāk un vieglāk pārvietoties cauri tai. Jūs, iespējams, paužat zināmu neapmierinātību ar to, kā notiek jūsu nomoda dzīve, un tās lēno ātrumu.

Tumsa

Sapņot, ka pār jums nāk tumsa, tas nozīmē neveiksmi kādā darbā, ko jūs mēģināt. Tumsa ir sinonīms neziņai, zemapziņai, ļaunumam, nāvei un bailēm no nezināmā. Ja saule izlaužas cauri tumsai, tad jūs pārvarēsit savas neveiksmes. Ja tumsā jūtaties droši, tas liek domāt, ka jums patīk nezināt par noteiktām lietām. Kā daži varētu teikt, neziņa ir svētlaime. 

Sapņot, ka nevarat kādu atrast tumsā, nozīmē, ka jums ir jāsaglabā savs prāts. Jums ir tendence ļaut savām emocijām izkļūt no kontroles un zaudēt savaldību.

Sapņot, ka esat apmaldījies tumsā, nozīmē izmisuma, depresijas vai nedrošības sajūtu.

Sapņot, ka taustāties tumsā, tas nozīmē, ka jums nav pietiekami daudz informācijas, lai pieņemtu skaidru lēmumu. Veiciet izpēti un nesteidzieties izdarīt izvēli.

Tumša istaba

Ja sapnī redzat, ka atrodaties tumšajā telpā, tas liek domāt, ka gaidāt, kad kaut kas notiks. Jums ir interese redzēt, kas var attīstīties situācijā.