sapņu tulks valentīndiena

V

V

Ja sapnī redzat burtu V, tas simbolizē uzvaru, panākumus vai mieru. Kā romiešu cipars tas varētu apzīmēt skaitli 5.

Vakcinācija

Ja sapnī redzat, ka vakcinējaties, tas liecina, ka jums ir jāpārvar savas ievainojamības. Lietas, kas sākotnēji var jums nodarīt pāri, ilgtermiņā jums noderēs. Jums ir labāk jārūpējas par sevi.

Ja sapnī redzat, ka kāds tiek vakcinēts, tas norāda, ka jūs ietekmē citu cilvēku uzskati un vēlmes. 

Vakuums

Ja sapnī redzat vakuumu, tas nozīmē tukšuma sajūtu. Iespējams, savā dzīvē piedzīvo tukšumu. Alternatīvi, sapnis norāda, ka jums ir jāsakārto sava rīcība un attieksme. Ir pienācis laiks atbrīvoties no novecojušām idejām un negatīvajiem ieradumiem.

Sapņot, ka jūs sūkāt putekļus, tas nozīmē kontroles zaudēšanu. Jums liekas, ka jūs nomāc kāda problēma. Alternatīvi, sapnis atspoguļo jūsu vēlmi saglabāt savu izskatu. Lietas var izskatīties labi uz delnas, taču dažas problēmas joprojām pastāv.

Valentīndiena

Sapņot par Valentīna dienu norāda uz jaunām un plaukstošām attiecībām. Arī jūsu pašreizējās attiecības uzņems pozitīvu pavērsienu. Sapnis var būt arī galīga mīlestības izpausme pret jums. Varbūt jums kādam jāpasaka, ka jūs viņu mīlat.

Ja sapnī redzat, ka sūtāt Valentīndienas sveicienu, tas norāda uz jūsu nepieciešamību izteikt vairāk mīlestības un pieķeršanās.

Sapņot, ka saņemat Valentīna dienas sveicienu vai dāvanu, jūs atzīstat jūsu līdzjūtību un labsirdīgo dabu.

Ja sapnī redzat Valentīna dienas kastīti, tas nozīmē, ka dzīvē var atgriezties vecs mīļākais/ā.

Vampīrs

Ja sapnī redzat vampīru, tas simbolizē pavedināšanu un jutekliskumu, kā arī bailes un nāvi. Vampīrs attēlo kontrastējošus civilizētas muižniecības un agresijas/nežēlības tēlus. Tas var attēlot kādu jūsu nomoda dzīvē, kura šarms galu galā var izrādīties kaitīgs. Dziļi sevī jūs zināt, ka šis cilvēks jums ir slikts, tomēr jūs joprojām velk pie viņa vai viņas. Alternatīvi, ja redzat vampīru, jūs domājat, ka jūtaties fiziski vai emocionāli iztukšots. Vampīrs var būt arī simbolisks kādam, kurš ir atkarīgs no narkotikām vai kāds, kurš atrodas līdzatkarīgās attiecībās.

Sapņot, ka esat vampīrs, nozīmē, ka jūs sūcat citu dzīvības enerģiju sava savtīgā labā.

Vēders

Sapnī redzēt savu vēderu nozīmē atsaukties uz dabiskajiem instinktiem un apspiestajām emocijām. Tavā reālajā dzīvē ir kaut kas tāds, ko “netur vēders” vai ir grūti pieņemt. No tā ir jāatbrīvojas. Alternatīvi, sapņa simbols var būt stingri fizioloģisks, un varat vienkārši piedzīvot aizcietējumus vai gremošanas traucējumus. 

Sapņot, ka jūsu vēders ir atsegts, nozīmē problēmas ar uzticēšanos un neaizsargātības sajūtu. Jūs paužat savas primārās emocijas un instinktus.

Ja sapnī redzat, ka jūsu vēders ir pietūcis, tas nozīmē, ka tiek veidots kas jauns.